Vill du kontakta oss?

Vi ser fram emot att höra från dig! Kontakta oss via telefon eller mejl så hjälper vi dig att hitta rätt lösning för dina behov. Våra kunniga medarbetare finns tillgängliga för att svara på alla dina frågor så tveka inte att höra av dig!

Kontaktuppgifter till respektive ort

Pernilla Singer
Platschef
054-203 33 58
pernilla@buskhaga.com

Linn Fallström
Sälj- och schemakoordinator
020-10 41 10
linn@buskhaga.com

Marie Sundin
Kvalitesansvarig
072-247 67 22
marie@buskhaga.com

Johan Nilsson
Flytt och byggstädning
020-10 41 10
johan@buskhaga.com

Susanne Petrén
Områdeschef och försäljning, Arvika
073-050 79 08
susanne.r@buskhaga.com

Ida Lövstrand
Platschef och försäljning, Sunne
072-206 22 89
ida@buskhaga.com

Agneta Alm
Områdeschef
072-090 83 84
agneta@buskhaga.com

Kim Fagergren
Kvalitetsansvarig
072-090 84 01
kvalitetorebro@buskhaga.com

Pia Gustavsson
Platschef
070- 350 22 83
pia@buskhaga.com

Camilla Åhs
Platschef
072- 08 07 058
camilla@buskhaga.com

Helena Skoglund
Kvalitetsansvarig och platschef Mellerud
072-090 83 85
helena@buskhaga.com

Fanny Cederlund
Platschef Säffle
070-497 04 53
fanny@buskhaga.com

Pia Andersson
Platschef
072-080 70 79
pia.a@buskhaga.com

Lisa Johansson
Platschef
076-669 73 30
lisa@buskhaga.com

Caroline Johansson
Platschef
0720507848
caroline@buskhaga.com

Aso Bahrami
Platschef
076 636 84 22
aso@buskhaga.com

Sofia Lindholm
Etableringsansvarig
070- 82 89 877
sofia@buskhaga.com

Linda Torving
Operativ VD
020- 10 41 12
linda@buskhaga.com

Mattias Holmgren
Ägare/Grundare
070-408 87 29
mattias@buskhaga.com

Städhjälp nära dig!

Vi på Buskhaga städ värdesätter personlig service och att skapa goda relationer med våra kunder. Vi är glada att svara på dina frågor och diskutera dina behov. Oavsett om det gäller städning, fönsterputsning eller golvvård kan du räkna med oss.

Fyll gärna i vårt kontaktformulär så hör vi av oss så snart som möjligt. Vill du hellre ringa så når du oss på växeln mellan kl. 10-12 och 13-15. Vi ser fram emot att höra från dig och hjälpa till med dina städuppdrag!

Vad tycker våra kunder?